Hizmetlerimiz


Android Programlama

Biz insanların günlük yaşamda en çok kullandıkları ve ihtiyaç duydukları teknolojik cihaz olan akıllı telefonlarda yer alan mobil uygulamalar her geçen gün sürekli olarak artmaya devam ediyor. Bu akıllı telefonların yönetilebilirliği konusu zaman zaman onlara olan bağımlılığı da arttırıyor. Kişilerin zamanla ihtiyaç duydukları programların kodlanıp özel bir ara yüz tasarımı ile birleştirilerek oluşturulan yazılımlar günümüzde mobil uygulama olarak adlandırılmaktadır.

Sanal Market (E-Ticaret)

Tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir. Türkiye'de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticaret'i de ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine e-ticaret'i de dahil etmeye başlamıştır. E-ticaret, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemeleri slim alınmasına olanak sağlamaktadır.

Otomasyon Programları

Otomasyon nedir ve otomasyon sistemleri nedir bu iki soru aslında gelişmekte olan endüstriyel sektörün , genel olarak teknoloji sektörlerinde?de büyük rol oynamaktadır. Otomasyon işle ilgili görevlerin yürütülmesi için bilgisayarların ve diğer otomatik makinelerin kullanılmasını ifade eder. Otomatik makineler, basit algılama cihazlarından robotlara ve diğer karmaşık ekipmanlara kadar değişebilir. Otomatikleştirmek için birçok farklı sebep var. Artan üretkenlik, çoğu firmanın rekabet avantajı arzulamasının temel sebebidir. Otomasyon ayrıca düşük operasyonel değişkenlik sunar. Değişkenlik doğrudan kalite ve verimlilik ile ilgilidir.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi şirketlerin saygınlığını belirler. Şirketler ürün yada hizmetlerini tanıtmak için vazgeçilmez bir araçtır. Kurumsal Web Sitesi sayesinde firmanızın 7/24 reklamı olur. Yapılan işte profesyonellik algısı yaratır. Şirketinizin ya da firmanızın dünyaya açılan bir penceresi olur.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hakkında en fazla merak edilen konular arasında sosyal medya yönetiminin tam olarak ne olduğu yer almaktadır. Sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesapları ve sayfaların nasıl kullanılacağı, büyüme sürecinin nasıl işlemesi gerektiğini, imaj yönetiminin nasıl olması gerektiği ve kriz durumlarında nasıl yolar izlenmesi gerektiğini gösteren yollardır. Sosyal medyanın günümüzde çok güçlü bir yeri olduğunu ve önüne geçilmez bir pazarlama stratejisi bulunduğunu görüyoruz. Bu yüzden sosyal medya yönetiminin önemi her geçen gün artış gösteriyor. Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi evresinde mutlaka profesyonel kişilerden destek alınması gerekir.

Kişisel Web Sitesi

İnsan kendisine bir kaçış yolu oluşturmak istiyorsa yeni bir şeyler yapmaya çalışabilir. Bu kaçış yolu zorluklardan kaçmak gibi bir şey değildir. Yaptığı veya yapamadığı şeyleri aktarabilmek için kendisinin kurguladığı bir yoldur. Önceki dönemlere bakarsanız birçok ünlü yazarın aslında kendisini anlattığı kitaplar bulabilirsiniz. Bu kitapların sayfaları yazıldığı dönemlerde yazar için kaçış yoludur. Bugüne dönecek olursak, insanlar artık yazmak istediklerini oluşturdukları kişisel web sitelerinde yazarlar.